Biz YLZ Otomotiviz

YLZ OTOMOTİV olarak MÜŞTERİLERİMİZİN ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda Mekanik ve Donanımsal sorunlara uygulamalar geliştirerek MÜŞTERİLERİMİZE özel çözümler üretiyoruz.

HAKKIMIZDA

1985 Yılında sadece mekanik kısım hizmetleri ile Yılmazlar Otomotiv olarak kurulan firmamız daha sonra kaporta boya hizmeti vermeye başlamıştır. Günden güne verdiği hizmetler ile faaliyetleri için kurulduğu alan yetersiz hale gelen firmamız sanayi içinde 600 metrekarelik kapalı alana sahip kendi yerini satın alarak faaliyetlerine devam etmiştir.

2008 Yılında Çevre ve Orman Bakanlığı ile anlaşma yapan firmamız egsoz testi hizmetini de bulunduğu gölgeye taşımasını bilmiştir. IKCO Markasının da Yetkili Servisi olan firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve hedefleri doğrultusunda 2010 Yılının Ağustos ayından bu yana Y.L.Z. OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız TSE tarafından verilen 12047 Belgesine sahip olup alanında yetkin cihaz ve ekipman firmaları ile hizmet vermektedir.

2016 Yılında faaliyet alanını genişletmek için daha modern tesislerini inşa etmeye karar veren firmamız 2017 Yılında insaşsını tamamladığı 3 Bin metrekarelik binasına taşınmıştır.

Kurulduğundan beri büyüyen firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaya devam etmektedir.

BELGELERİMİZ

VİZYONUMUZ

Dünyadaki değişim ve gelişim içerisinde etkin rol alacak esnekliğe sahip; otomotiv ana üretici firmaları için rotasyon teknolojisi ile üretilen tüm parçalarda Türkiye’de lider, bunun yanında yurt dışı otomotiv şirketlerine yapılan satış, satınalma ve danışmanlık hizmetlerinde müşteri çeşitliliğini arttırarak, sahip olduğu karlılığı koruyan ve geliştiren bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Sahip olduğumuz ve olacağımız kültür, bilgi ve maddi birikimi; adil, etik ve sürekli olarak başta çalışanlarımız olmak üzere tüm tedarikçi ve müşterilerimizle paylaşarak, üyesi olduğumuz bu topluluğun sürekli gelişen biçimde refahına ve yaşam kalitesine katkıda bulunmak.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Doğal kaynakların tüketimini azaltan metotları kullanmak, yeniden kullanım ve geri dönüş operasyonlarının arttırmak Çevreye zarar vermeyen ve geri dönüştürülebilir malzemelerin kullanılmasına yönelik tasarımlar yapmak Yaralanmaların ve meslek hastalıklarının önlenmesi için, işletme içerisinde bulunan herkesin korunması amacı ile, tüm yasal mevzuat ve sistematik şartları yerine getirmek İş Güvenliğine ilişkin şartları sürekli iyileştirmek Temel Hedef olan ‘0’ iş kazası hedefini yakalamak Tüm çevre, sağlık, çalışma mevzuatı, tüzük ve yasalarını yakından izleyerek bağlı kalmak, Tedarikçilerimizi çevre, iş sağlığı ve iş güvenliğine karşı sorumlu kuruluşlar olmaları konusunda teşvik etmek, Çevre, İş sağlığı ve güvenliği konularında tüm çalışanlarımızı eğiterek bilinçlendirmek, Fabrika sınırları içerisinde çalışan personel, taşeron ve ziyarete gelen tüm insanların sağlık ve güvenliğini sağlamak, Makine araç, cihaz ve malzeme hareketleri gibi üretime yardımcı araçlardan kaynaklanan riskleri en aza indirmek, Çalışma ortamından doğan potansiyel tehlikeleri en aza indirmek, sağlık aktivitelerini planlamak ve sağlıklı çalışma şartları yaratmak, Çevre, iş sağlığı ve güvenliği konusundaki uygulamaları ve faaliyetleri gözden geçirmek, sürekli iyileştirmeler planlamak ve devreye almak Firma faaliyetinden kaynaklanan, gürültü, toprak, hava, su vb. her türlü kirliliğin önlenmesi için önlem almak ve sürekliliğini sağlamak

İNSAN KAYNAKLARI

İK Vizyonumuz: Otomotiv servisliğinde sektöründe en fazla tercih edilen şirket olmak.

İK Misyonumuz: İnsan kaynakları vizyonumuz, çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak ve iş süreçlerimizi mükemmelleştirmek için adil ve tüm paydaşlarımıza katma değer yaratan İK sistemleri geliştirmek ve bunları uygulamaktır.

İK Politikamız: İnsan Kaynakları politikamız, çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak, gelişimlerini sürekli kılmak ve iş süreçlerimizi mükemmelleştirmek üzere, süreçlerde şeffaflık, çalışanlara adil yaklaşım, insan odaklı yönetim, tüm paydaşlarımıza katma değer yaratan insan kaynakları sistemleri geliştirmek ve uygulamaktır.

Performans Yönetimi: Çalışanlarımızın tümü, Performans Yönetim Sistemi’ne dahildir.Çalışanlarımızın işlerinde yaşadıkları tatmin, müşterilerimize her birimimiz ve kadememizde sunduğumuz kaliteli, verimli ve güler yüzlü hizmetimizin de kaynağını oluşturuyor.