Sizin İçin

Hizmetlerimiz: Güven
ve Kalite

Trafik Hayattır

Onarım Bakım

Dolu Hasar Onarımı

Golf topundan daha küçük göçüklerde. Bazı durumlarda futbol topu büyüklüğündeki göçükler de düzeltilebilirler. Genellikle 1988 modelden daha yeni araçlarda. Göçük bölgesindeki boyanın kırılmamış ve çatlamamış olması durumları

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız göçük düzeltme, aracınızda kapı, kaput, çamurluk, tavan, bagaj vb. kısımlarda oluşan çeşitli vuruklar, taş darbeleri gibi 1 ila 5 cm çağındaki göçüklerin aracın orijinalliğine zarar vermeden ve boya işlemine gerek kalmadan düzeltimidir

Hasat Tespit

Aracınızın yılda 1 defa veya belirli KM.'de yapılması gereken, içeriğinde değişimler ve kontrollerin olduğu bakımdır. Değişmesi gereken parçalar ve kotrol edilmesi gereken noktalar her bakımda farklılık gösterir ve personellerimiz tarafından uygun görülen aralıklarla yapılır.

Egzoz Testi

Araç muayenesi başta olmak üzere yapılması gereken ve aracınızın yakıt sistemi ile ilgili atık emisyon ölçümünün yapılmasıdır. YLZ Otomotiv Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Yetkililendirilmiş ölçüm merkezidir.

Kaporta

taşıtın saç bölümü genel olarak kaporta anlamına gelmektedir. Arabayı kaplayan bu saç yapının tüm araç parçalarını içeren, moturu, kabini de dahil onarım ve değişim hizmetlerini içerir.

Boya ve Koruma

Araç kaporta boyanması ve bakımıdır. Koruma ise aracınızın boyasını korurken görünümünü de iyileştirerek sizi ilave masraflardan korur.

Mekanik

Aracınızın sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi ve işlevini yerine getirebilmesi için sadece motor kısmında değil, fren balatalarından lastik ve süspansiyonuna kadar bir çok mekanik aksam bulunmaktadır.

Araç Yardım

Müşterilerimize araçlarının her hangi bir durumda yaratacağı sorunlar karşısında yolda kalmaları hâlinde araç yardım hizmetlerimizi en hızlı ve güvenli bir şekilde sunuyoruz

SİZİN İÇİN

Hizmet Üretiyoruz

"Hiçbir başarı tesadüf değildir. YLZ Otomotiv olarak sektörümüzde öncülük yapmaktan ve kalite üretmekten mutluluk duyuyoruz"

Osman Yılmaz
Şirket Müdürü

Söz Verdiğimiz Gibi